7 Aralık 2011 Çarşamba

Ayakkabılar.... Kendi kişiliğimizi/modaya bakış açımızı yansıtır. Karakterimizle uyumlu bir ayakkabı, taşıdığımız kıyafetle bütünleştiğinde bıraktığı etki ikiye katlanır!!


Dedim ki ayakkabı seçimlerimiz, karakterimizi bi anlatsa....Nasıl olur acaba? İşte 2012 ayakkabı modasının vazgeçilmezleri karakterinizi anlatıyor :)

 Stilettos - Silah olarak stilettos - 
Stilettos seviyorsanız büyük olasılıkla dikkat çekmeyi çok seven, canlı ve olağanüstü bir kişiliğiniz vardır. Her zaman, ne isterseniz onu alırsınız! Görsel çekiciliğiniz de ortada... Ancak Kaprisli ve biraz da şımarıksınız.
Flats -Konfor için Flats-
Flats seviyorsanız, tatlı ve arkadaş canlısınızdır. Derin ruhunuz ise hala bir çocuk.... Nazik ve düşüncelisiniz. Ancak bu kadar iyi yönünüzün yanında tek kötü şey erkekler tarafından kırılgan bir kişi olarak görülmeniz.

Biker -Biker stili kraliçesi- 
Benmerkezci bir yapınız var. İnsanlara karşı güven duymuyor, bu nedenle de her şeyi kendiniz yapmayı tercih ediyorsunuz. Ancak aynı zamanda akıllı ve duyarlısınız. Genellikle diğer insanlarla ilişkiler konusunda biraz endişelisiniz, dışarıdan nezaketsiz olarak görülüyorsunuz.

Dandy -Dandy Girl-
Ruhunuz alevler içinde olsada, çekingen ve duygularını gizlemeyi tercih eden kadınlar arasındasınız. Siz ne istediğinizi biliyor, etrafınızdaki insanların düşündüğünü ne olursa olsun ona ulaşmak için çabalıyorsunuz. Çok kolayca arkadaş olmazsınız, ince eleyip, sık dokursunuz.
Tomboy - Erkek Fatma- 
Yaratıcı ve girişken bir karakteriniz var. Çok sıkı fıkı sevgi ve sürekli rutin sizi sıkıyor. Uzun süre aynı yerde kalmak da sizin için son derece sıkıcı. Ama herşeye rağmen her zaman saydığınız,sevdiğiniz insanlar arasında olmayı tercih ediyorsunuz.

                                 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder